NEST KONGRE VE FUAR MERKEZİ

Nest Kongre ve Fuar Merkezi'nin ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri firmamız tarafından projelendirilip uygulaması yapılmıştır. 15.000m2 alan üzerine kurulan ve toplamda 10.000 kişi kapasiteli salonların tüm ses ve görüntü bağlantıları Wi-Fi yani kablosuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Detaylar

Nest Kongre Merkezi - Antalya/Belek

2019 Yılının Ekim ayında Diler Holding bünyesinde hizmete açılan Nest Kongre Merkezi; Türkiye'nin en büyük kongre merkezi olma ünvanını taşıyor ve Belek'in tam merkezinde bulunuyor. Nest, Antalya şehir merkezine 45, Havalimanına ise 32 kilometre mesafede bulunuyor. İki katlı ve toplam 15.000 metrekarelik kapalı alana sahip olan kongre merkezinin 5.000 metrekarelik açık hava event alanı da bulunuyor.

Giriş katında bulunan 6.000 metrekarelik alan 5'e bölünebiliyor ve 10 metrelik tavan yüksekliğine sahip. Buna ek olarak 5 metre tavan yükseliğine sahip 24 workshop ve toplamı 5.000 metrekareyi bulan toplantı salonlarının tüm ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri; firmamız tarafından projelendirilmiş ve 6 ay içerisinde montajları tamamlanmıştır. Aşağıda proje içerisinde kullanılan markaları görebilirsiniz:

Nest Kongre Merkezi'nin proje detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilir (+90 0216 514 75 88) veya info@projelektronik.com adresine mail atabilirsiniz.

Nest Kongre Merkezine Ait Fotoğraflar

Formu Doldurun, Size Ulaşalım!

TOP