Gece Kulübü – Bar Aydınlatma Sistemi

Eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek için gidilen gece kulüpleri ve barların seçiminde, bu mekanların dekorasyonu da önemli bir paya sahibidir. Bir gece kulübü veya barın konsepti, ses düzeni, ışık ve aydınlatma sistemi ve daha birçok faktör, gelenleri boğmayacak ferahlıkta ve konforda olmak zorundadır.

Gece kulübü ve bar seçiminde, bugüne kadar dekorasyonunun ilginç temalı olması tercih edilirken, bu trend artık popülerliğini kaybetmiştir. Artık kendi tarzını ifade eden ve stil sahibi bir dekorasyon anlayışı esastır. Büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayan bekar ve genç nüfus, genelde gece yaşamından hoşlanmaktadır ve ağırlıklı olarak daha modern ve ferah gece kulüpleri ve barları tercih etmektedir. Bu tür yerlerde, yenilen içilen gıda ürünlerinin kalitesinden müzik ve eğlence konseptlerine kadar, ses sistemlerinden ışık ve aydınlatma sistemlerine kadar tasarım son derece önemli olmaktadır.

Eğlenmek kadar dinlenmenin ve hoşça vakit geçirmenin yeri olan gece kulübü ve barlarda, kurulacak ışık sistemleri ve aydınlatma ekipmanlarının seçimi, tamamen mühendislik çalışması gerektirmektedir. Örneğin eğlenmeye gelen kişilerin bir beklentisi de, dans pistinin kaliteli, sağlam ve güvenilir olması yanında mekanın etkliyeci bir ışık sistemine sahip olmasıdır.

Gece Kulübü - Bar Işık ve Aydınlatma Sistemi Özellikleri

Gece kulübü bar aydınlatma sistemi fiyatları modelleriGece kulübü ve bar dekorasyonda en önemli nokta aydınlatmadır. Bu nedenle işletmeler için ışık ve aydınlatma sistemleri özel bir anlam taşımaktadır. Tasarımcılar, bu konuda ışık kontrol paneli kullanmayı tercih etmektedir. Otomatik kullanımlı kontrol panelleri, kullanım süresi, sırası ve farklı değişkenleri belleğinde tutmakta ve dışarıdan müdahale edilmeden ışık kaynaklarının kullanılmasına imkan vermektedir. Işık kontrol panelleri ile, lazerler, ışık robotları, spot ışıklar, flaşörler, tarayıcı ışıklar, kızılötesi ışıklar ve benzeri ışık kaynakları koordineli olarak kontrol edilebilmektedir.

Gece Kulübü - Bar Işık ve Aydınlatma Sistemleri Fiyatları

Gece kulübü ve barlarda çoğu zaman sahne şovları ve gece partileri de düzenlenmektedir. Bu tür aktivitelerde sahnenin ve parti alanın aydınlatması uzmanlık gerektiren bir iş olmaktadır. Gözü yormayacak, ancak yapılacak etkinliği ortaya çıkaracak özel bir aydınlatma yapılması gerekmektedir.

Gece kulübü - bar ışık ve aydınlatma sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Günümüzde gece kulübü ve bar aydınlatmasında digital multiplex denilen ve sahne aydınlatma araçlarını kontrol etmeye yarayan bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile ışığın yoğunluğu ve hızı kontrol edilebilmektedir.

TOP